Perspektywy ico

JESTEŚMY W GRONIE NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

SREBRNA SZKOŁA 2018, 2019, 2020

 

Przy Zespole Szkół z DNJB w Hajnówce od wielu lat funkcjonuje Uczniowski Klub Sportowy, który zrzesza uczniów szkoły i miasta chcących rozwijać swoje umiejętności z zakresu piłki siatkowej.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w poniedziałki od 1425 do 1555 oraz w soboty od 900 do 1130.

Na zajęcia uczęszcza młodzież z Liceum z DNJB Hajnówka ale zapraszamy wszystkich chętnych z całego miasta, którzy chcą uczyć się bądź rozwijać już poznane umiejętności z zakresu piłki siatkowej. Drużyna UKS co roku startuje w wojewódzkich rozgrywkach klubowych piłki siatkowej chłopców i robi to z dużymi sukcesami. Klub zdobywał tytuły Mistrza Województwa w każdej kategorii wiekowej (młodzik, kadet, junior) z których w kategorii Juniorów najczęściej.

Jako Mistrz Województwa Podlaskiego wielokrotnie reprezentował miasto i województwa na arenie Mistrzostw Polski a dokładnie Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski mierząc się z takimi drużynami jak: Metro Warszawa, Mos Wola Warszawa, Chemik Olsztyn, Chemik Bydgoszcz, Trefl Gdańsk i wiele innych.

Zajęcia odbywają się na Hali ZS z DNIJB w Hajnówce, która idealnie nadaje się do rozwijania takiej dyscypliny jak piłka siatkowa, dodatkowo jest bardzo dobrze wyposażona.

 

UKS
Previous Next Play Pause
1

Back to top