Perspektywy ico

JESTEŚMY W GRONIE NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

SREBRNA SZKOŁA 2018, 2019, 2020

 

dsc 42661Dnia 23 kwietnia 2018 r. pierwsze i drugie klasy liceum miały szansę uczestniczyć w spotkaniu z mówcą inspiracyjno-motywacyjnym Michałem Zawadką.

Wszystko, co złożyło się na to wydarzenie, można ze spokojnym sumieniem uznać za dość nietypowe i unikatowe, począwszy od samego jego przebiegu, poprzez osobowość i podejście prowadzącego, skończywszy zaś na sposobie rozmowy i przekazywania wartości.

Charyzmatyczny Michał Zawadka z pasją opowiadał o wielu kwestiach rozwoju osobistego młodych ludzi oraz w trafiający do ogółu sposób podkreślał, jak ważna jest ciężka praca, upór i dyscyplina w osiąganiu wyznaczonego celu, do którego należy przede wszystkim dążyć małymi krokami przekładającymi się później na wielki sukces. Wspominał również, jak ważna jest umiejętność i chęć produktywnego operowania czasem wolnym. Uwaga poświęcona została też poczuciu własnej wartości, byciu (d)ocenianym zarówno przez innych, jak i przez samego siebie.

Opowiadając o wszystkich tych zagadnieniach, pan Zawadka powoływał się również na książki swojego autorstwa. Można było je nabyć po zakończeniu spotkania, które nastąpiło po dwóch godzinach lekcyjnych.

Spotkania tego typu —prowadzone z kreatywnością, z człowiekiem doświadczonym, a rozumiejącym młode pokolenie — nie są powszechne, toteż tym bardziej dostrzec można było zdumienie i zainteresowanie, a każdy z pewnością wyciągnął jakąś naukę dla siebie.

Wiktoria Domańska II A

DSC_4262[1]
DSC_4263[1]
DSC_4264[1]
DSC_4266[1]
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Back to top