Perspektywy ico

JESTEŚMY W GRONIE NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

SREBRNA SZKOŁA 2018, 2019, 2020

 

25 października br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIX edycji konkursu recytatorskiego „Trójgłos poetycki”, który odbył się w Bielsku Podlaskim. Uczestnicy mieli do zaprezentowania wiersze w języku polskim oraz białoruskim, ukraińskim i ruskich dialektach Podlasia. Poziom konkursu, jak zazwyczaj, był dosyć wysoki. Tym bardziej cieszy znakomity występ naszych reprezentantów. W kategorii szkół średnich zwyciężyła Ewa Kot z klasy II A, a miejsce III uzyskał Jacek Drużba (IIIB). W kategorii uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz klas III gimnazjalnych najlepszą okazała się nasza uczennica Małgorzta Golonko z klasy III b gimnazjum. Naszą szkołę godnie zaprezentowali również Sylwia Nikołajuk i Krystian Poskrobko z klasy II C oraz Julia Biegańska (III A).

linia2

img 20181025 104536 ostr

Back to top