Perspektywy ico

JESTEŚMY W GRONIE NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

SREBRNA SZKOŁA 2018, 2019, 2020

 

Czas Bożego Narodzenia i Nowego Roku, to czas wyjątkowy i magiczny.  Cóż byłby wart bez kolędy? Nasz szkolny zespół Zniczka postanowił kultywować tradycje i tak jak w ubiegłym roku odwiedzić różne miejsca i zakolędować.

9 stycznia wraz z opiekunem naszego zespołu panią Pauliną Skiepko rozpoczęliśmy kolędowanie tradycyjnie od dyrekcji, personelu szkoły i uczniów na zajęciach lekcyjnych. Poszliśmy także do przychodni, Urzędu Miasta, Urzędu Gminy i Starostwa Powiatowego. Wszyscy bardzo ciepło nas przyjęli.

10 stycznia poszliśmy do Domu Miłosierdzia Samarytanin z opiekunem panią Aliną Ławrynowicz. Pensjonariusze  byli mile zaskoczeni naszym występem, a ich łzy wzruszenia były dowodem, że kolędowanie, to tradycja bez której nie ma prawdziwych świąt. Wzrosła w nas też motywacja do tego, by za rok powtórzyć ten piękny zwyczaj. Nasza kolędnicza wyprawa zakończyła się w Niepublicznym przedszkolu im. Cyryla i Metodego. Dzieci z zachwytem patrzyły na gwiazdę jak i na nas, podziękowały nam swoimi pięknymi kolędami.
    

P.S.

linia2

DSC_0472
DSC_0474
DSC_0479
DSC_0480
DSC_0481
DSC_0482
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

Back to top