Perspektywy ico

JESTEŚMY W GRONIE NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

SREBRNA SZKOŁA 2018, 2019, 2020

 

Dnia 19 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół z DNJB w Hajnówce odbyło się zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10:00 i wzięli w niej udział uczniowie, nauczyciele, rodzice, jak również specjalnie zaproszeni goście.
Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i wysłuchaniu „Mazurka Dąbrowskiego” głos zabrał dyrektor Igor Łukaszuk. Podziękował on za wspólnie spędzony rok oraz złożył uczniom życzenia radosnych i bezpiecznych wakacji. Życzenia wakacyjne naszym uczniom złożyli także zaproszeni goście między innymi: biskup hajnowski Jego Ekscelencja Najprzewielebniejszy Paweł, Starosta powiatowy Andrzej Skiepko, Dziekan Zamiejscowego Wydziału Leśnego w Hajnówce dr hab. inż. Sławomir Bakier, dyrektor Białowieskiego Parku Narodowego dr Michał Krzysiak. Po tylu ciepłych słowach nadeszła długo wyczekiwana chwila wręczania nagród i świadectw.
W tym roku po raz ostatni żegnaliśmy gimnazjalistów i to oni jako pierwsi odebrali swoje świadectwa i nagrody. Specjalne dyplomy otrzymali również uczniowie, którzy uzyskali stuprocentową frekwencję.
Specjalne życzenia wakacyjne dla naszych uczniów miała także delegacja z Niemiec. Prócz życzeń delegacja przyznała nagrody uczniom szczególnie zaangażowanym w prace wolontariackie. Nagrody takie otrzymali: Marta Niesteruk, Joanna Chomczuk i Kamil Selwesiuk. Miłym akcentem był występ jednego z członków delegacji, który wykonał utwór muzyczny na szkockich dudach.
Po wypełnieniu wszystkich formalności i wyniesieniu sztandaru uczniowie rozeszli się do klas, aby spotkać się z wychowawcami.
Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Mamy przed sobą dwa miesiące błogiego odpoczynku.

linia2

Back to top