Perspektywy ico

JESTEŚMY W GRONIE NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

SREBRNA SZKOŁA 2018, 2019, 2020

 

Jak co roku, wraz z końcem kwietnia żegnamy uczniów klas trzecich. W tym roku było to mocno utrudnione z powodu epidemii koronawirusa, w związku z którym nasza szkoła od 26 marca przeszła na system zdalnego nauczania. Nową formę przybrała także uroczystość pożegnania uczniów klas trzecich. Z inicjatywy Pana Dyrektora zorganizowana została 24 kwietnia na 5 godzinie lekcyjnej wideokonferencja z udziałem uczniów klas trzecich i nauczycieli. Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali także rodzice. W pożegnalnej wideokonferencji udział wzięło 100 osób, bo na tyle pozwalał program Zoom. Zgromadzeni przed ekranami komputerów , laptopów i smartfonów mogli obejrzeć prezentację przypominającą szczegóły z trzyletniego pobytu tegorocznych abiturientów w naszej szkole. Swoje pożegnalne słowa skierowali do nich także: Pan Dyrektor Igor Łukaszuk, Pan Wicedyrektor Dariusz Musiuk oraz przedstawicielka uczniów klas drugich Izabela Karczewska. Słowa podziękowania do nauczycieli w imieniu uczniów klas trzecich wystosował Krystian Poskrobko. Choć nie było rozdawania dyplomów i świadectw, to jednak za pośrednictwem Librusa zostały przesłane rodzicom abiturientów w formie elektronicznej listy gratulacyjne, a uczniom – dyplomy za ich dokonania. Pozostaje już tylko abiturientom odebrać w dogodnym dla siebie czasie świadectwa ukończenia liceum, które będą czekały na nich w sekretariacie szkoły. Teraz my wszyscy: uczniowie, nauczyciele i rodzice, czekamy na egzaminy maturalne, które oby mogły się odbyć bez przeszkód. Maturzystom życzymy na nich połamania pióra.

Back to top