Perspektywy ico

JESTEŚMY W GRONIE NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

SREBRNA SZKOŁA 2018, 2019, 2020, 2022

 

5Jak co roku w szkolnej czytelni odbyło się spotkanie krwiodawców, uczniów naszego liceum. W spotkaniu wzięli również udział Wicestarosta Powiatu Hajnowskiego pani Jadwiga Dąbrowska, Rzecznik Konsumentów i Inspektor do spraw Zdrowia Powiatu Hajnowskiego pani Danuta Ługawoj, Kierownik Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku Oddział w Hajnówce pani dr Ilona Kuźmińska, Prezes Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Hajnówce pani Alina Miszczuk oraz Dyrektor naszej szkoły pan Igor Łukaszuk.

W trakcie spotkania uczniowie, którzy oddają krew dostali upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce, a działające w Białorusie Szkolne Koło PCK, otrzymało podziękowania za szczególne zaangażowanie na rzecz propagowania idei honorowego krwiodawstwa i wspieranie akcji pobierania krwi. Okolicznościowy grawer i dyplom z rąk pani doktor odbierał opiekun koła, pan Kamil Kulik.

Po części oficjalnej uczniowie mogli uzyskać od pani doktor odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z krwiodawstwem. Rozmowa toczyła się w luźnej i sympatycznej atmosferze, którą przerwał dzwonek wzywający nas na kolejne zajęcia.

Wszystkim tym, którzy angażują się w akcje krwiodawstwa w naszej szkole

WIELKIE DZIĘKI!

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Back to top