Perspektywy ico

JESTEŚMY W GRONIE NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

SREBRNA SZKOŁA 2018, 2019, 2020, 2022, 2024

 

nprcz

19 września 2022 r. w naszej szkole odbyło się zebranie rodziców. Przy tej okazji pan dyrektor szkoły mgr I. Łukaszuk poinformował rodziców o Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0  i jego realizacji w naszej szkole oraz o podjętych działaniach . Następnie wychowawcy  w swoich klasach przedstawili wcześniej przygotowaną prezentację multimedialną przez bibliotekę szkolną skierowaną do rodziców na temat „ 7 powodów, dla których warto czytać książki”. Rodzice z zainteresowaniem obejrzeli prezentację i uświadomili sobie o tak ważnej roli czytania oraz zapewniali wychowawców o zwrócenie uwagi czy ich dzieci czytają.

 

Książki - prezentacja dla rodziców 4.1 

Back to top