1112132W ramach realizacji działań NPRCZ w klasie III B i IV A został przeprowadzony konkurs czytelniczy „Nasze lektury i ich bohaterowie”. Celem konkursu było rozbudzenie motywacji czytania lektur szkolnych oraz sprawdzenie zdobytej wiedzy. Rywalizacja miała formę pisemną i dotyczyła znajomości treści obowiązkowych lektur w formie skojarzeń, logogryfów literackich, dopełnień i zagadek. Uczniowie zmagali się między sobą w zespołach dwuosobowych. Najwyższe osiągnięte wyniki zostały nagrodzone i należą do:

Karpiuk Hubert, Bachmat Mateusz, Andrzejewski Piotr, Pawluczuk Maksymilian, Daniluk Katarzyna, Stankiewicz Natalia, Zabrocka Daria, Borowik Anna, Nikoniuk Natalia, Sienkiewicz Natalia, Stańko Katarzyna, Nikiciuk Weronika, Rećko Gabriela, Dmitruk Paulina i Zyskowski Alex.

Uczniowie w nagrodę otrzymali pamiątkowe kubki i długopisy.