Perspektywy ico

NASZA SZKOŁA W GRONIE 10 – CIU NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

dsc 770715 stycznia 2018 roku był dniem pełnym radosnego oczekiwania i przygotowań, które trwały od rana. Poniedziałek był bowiem dniem koncertu noworocznego, pierwszego w historii naszej szkoły.

 

 

 

 

 

 

 

  dsc 0083Około godziny szesnastej zaczęli pojawiać się pierwsi goście, znajomi występujących uczniów, ich rodzice oraz osoby zainteresowane miłym spędzeniem czasu. Dokładnie o szesnastej trzydzieści mikrofon został uruchomiony po raz pierwszy, gdy z kilkoma ciepłymi słowami na scenę wkroczył dyrektor szkoły Igor Łukaszuk. Koncert uczniów, rozpoczęty i zakończony przez zespół Zniczka, obfitował zarówno w solistów, jak i kwartety, zarówno w śpiewaków, jak i muzyków.

            Atrakcją wieczoru był występ gwiazdy o renomie międzynarodowej, znanego muzyka i śpiewaka, Zmiciera Wajciuszkiewicza. Jego najbardziej znane utwory przez godzinę rozbrzmiewały w murach naszej szkoły. W tym czasie nasi goście mogli napić się herbaty, spróbować ciast i kanapek oraz przeczytać noworoczne wróżby. Cały wieczór zapewnił wszystkim miłych i niezapomnianych wrażeń.                                          

                                                               J.M.B. kl. IIA LO

 

O naszej imprezie w mediach:

- TVP3 Białystok - "Tydzień białoruski" - 6:46 min.

- Radio Racyja

 

 

Back to top