Perspektywy ico

NASZA SZKOŁA W GRONIE 10 – CIU NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

08.06.2018 r. na placu naszej szkoły odbyła się szósta edycja imprezy kulturalno-edukacyjnej pod hasłem „Piknik z Białorusem”, której głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Nasza Szkoła. Ideą tego przedsięwzięcia jest popularyzowanie kultury białoruskiej wśród przedszkolaków oraz uczniów szkół hajnowskich, integracja tego środowiska oraz promocja Zespołu Szkół z DNJB w Hajnówce. Na specjalnie przygotowanej scenie odbywały się występy artystyczne przedstawicieli wyżej wspomnianych placówek. Każdy wykonawca otrzymał od organizatorów upominek. Na koniec z białoruskimi szlagierami wystąpił zespół „Metro”. Rozegrano również konkurs dotyczący mniejszości białoruskiej w Polsce. Swoje stoisko miała Policja prowadząca działania w zakresie profilaktyki. Jak na piknik przystało był również cieszący się dużym zainteresowaniem grill.

linia2

Back to top