Perspektywy ico

NASZA SZKOŁA W GRONIE 10 – CIU NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

Dnia 22 czerwca 2018 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2017/2018 klas licealnych Zespołu Szkół z DNJB w Hajnówce. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 09:00 i wzięli w niej udział zarówno uczniowie i nauczyciele, jak również specjalnie zaproszeni goście.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i wysłuchaniu „Mazurka Dąbrowskiego” głos zabrał dyrektor Igor Łukaszuk. Podziękował on za wspólnie spędzony rok, w który wszyscy włożyliśmy ogromne pokłady pracy i energii. Pani Danuta Rola – sekretarz powiatu hajnowskiego – również dorzuciła kilka ciepłych słów i życzyła udanych wakacji, po których wrócimy pełni sił. Następnie nastąpiło wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród książkowych. Specjalne dyplomy otrzymali również uczniowie, którzy uzyskali stuprocentową frekwencję. Po wypełnieniu wszystkich formalności i wyniesieniu sztandaru uczniowie rozeszli się do klas, aby spotkać się z wychowawcami.

Kolejny rok szkolny dobiegł końca, wszyscy mamy przed sobą dwa miesiące błogiego odpoczynku, po którym stawimy czoła nowym wyzwaniom.

Wiktoria Domańska II A

 

O godzinie 10.30 uroczyście pożegnali rok szkolny gimnazjaliści. Była to ważna uroczystość szczególnie dla uczniów klas III, którzy ukończyli naukę w naszym gimnazjum. Rodzice wyróżniających się uczniów otrzymali listy gratulacyjne, a sami uczniowie nagrody i dyplomy. Następnie wszyscy trzecioklasiści otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Jeszcze tylko wręczenie świadectw z wyróżnieniem uczniom klas II, spotkanie z wychowawcami w klasach i zaczęły się długo wyczekiwane wakacje :)

linia2

 

Back to top