Perspektywy ico

NASZA SZKOŁA W GRONIE 10 – CIU NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

Dnia 03.09.2018 r. w Zespole Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10.00, a wzięli w niej udział zarówno uczniowie i nauczyciele, jak i specjalnie zaproszeni goście, m.in. Radca Ambasady Białorusi w Polsce – Jury Kałabuchau oraz Starosta Powiatu Hajnowskiego – Mirosław Romaniuk. W uroczystości uczestniczyli ostatni gimnazjaliści, a także licealiści, w tym nowi uczniowie z klas I LO, dla których to rozpoczęcie roku szkolnego było bardzo szczególne i wyjątkowe.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i wysłuchaniu hymnu, głos zabrał dyrektor Igor Łukaszuk. Napełnił on nas otuchą i nową energią do nauki. Później kilka słów powiedział Pan Starosta, który zmotywował nas do pracy w rozpoczynającym się roku szkolnym. Głos zabrał też Radca Ambasady Białorusi.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas.

W tym dniu ze zdwojoną siłą i ambicja mi rozpoczęliśmy następny rok nauki w naszej szkole. Mamy nadzieję, że przyniesie on nam kolejne sukcesy.

Iza Denisiuk, III b Gim.

linia

3 верасня 2018 года ў Комплексе школ з дадатковым навучаннем беларускай мовы ў Гайнаўцы адбылася ўрачыстая інаўгурацыя новага навучальнага года 2018/2019. Урачыстасць пачалася ў 10 гадзін, а ўдзельнічалі ў ёй вучні і настаўнікі школы ды запрошаныя госці, м. інш. саветнік Пасольства Рэспублікі Беларусь у Польшчы – Юры Калабухаў, а таксама стараста Гайнаўскага павета – Міраслаў Раманюк. Найбольш усхваляванымі былі вучні першага класа ліцэя, якія ўпершыню паявіліся ў нашай школе.

Пасля ўвядзення сцяга школы і выслухання гімна голас узяў дырэктар Ігар Лукашук. Сваімі словамі ён заахвочваў ды падбадзёрваў вучняў да сумленнай вучобы. Потым некалькі цёплых слоў у адрас вучняў і настаўнікаў сказалі спадар стараста ды саветнік Пасольства Беларусі.

Пасля ўрачыстасці ў актавым зале вучні падаліся ў класы на сустрэчы са сваімі выхавацелямі.

У гэты дзень мы з вялікай сілай і рашучасцю пачалі чарговы год вучобы. Надзеемся, што прынясе ён нам чарговыя поспехі.

Іза Дэнісюк, клас ІІІ б гімназіі

linia2

DSC_1239
DSC_1240
DSC_1243
DSC_1244
DSC_1245
DSC_1248
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

Back to top