Perspektywy ico

JESTEŚMY W GRONIE NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

SREBRNA SZKOŁA 2018, 2019, 2020

 


27 maja nasza szkoła otworzyła swoje podwoje dla wszystkich kandydatów na naszych przyszłych uczniów. Ze specjalnego zaproszenia naszego Pana Dyrektora skorzystało wielu z nich. Szkoła była dostępna dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych (i ich rodziców) z całego powiatu hajnowskiego w godzinach 11 – 18. Młodzież tłumnie (w większych i mniejszych grupach, z zachowaniem reżimu sanitarnego) zaczęła przybywać już zaraz po godzinie 11, korzystając z faktu, że w szkołach macierzystych nie odbywały się tego dnia zajęcia (tego dnia ósmoklasiści pisali egzamin z języka obcego). Wizyta w naszej szkole w wielu przypadkach była połączona z dostarczeniem podania o przyjęcie do naszej placówki. W takich wypadkach kandydaci mogli się tylko upewnić w słuszności swojej decyzji, natomiast niezdecydowanym odwiedziny w naszej szkole mogły tylko pomóc w wyborze miejsca dalszego kształcenia. Na gości czekali nauczyciele i starsi uczniowie. Od nich przybyli mogli się dowiedzieć o ofercie edukacyjnej naszej szkoły oraz o wymaganiach z poszczególnych przedmiotów. Następnym etapem wizyty było zwiedzanie w asyście wybranych nauczycieli lub uczniów sal lekcyjnych i zapoznanie się z bazą edukacyjną naszej palcówki. Wszystkie klasy były dla uczniów dostępne, a w każdej z nich czekał już nauczyciel odpowiedniego przedmiotu, który mógł opowiedzieć o specyfice swojej pracy z uczniami i któremu goście mogli zadać najróżniejsze pytania. Ostatni zwiedzający opuścili budynek szkolny tuż przed godziną 18. Liczymy na to, że wrócą do nas 1 września. Chociaż dzień otwarty już minął, to szkoła nadal pozostaje otwarta dla zainteresowanych nauką w jej murach, a Dyrekcja i Pani Sekretarka chętnie odpowiedzą na ich pytania. Zapraszamy.

linia2

_DSC0160
_DSC0162
_DSC0164
_DSC0177
_DSC0263
_DSC0275 (2)
DSC_0180
DSC_0182
DSC_0186
DSC_0199
DSC_0202 (2)
DSC_0209
DSC_0228
DSC_0247 (2)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Back to top