Perspektywy ico

JESTEŚMY W GRONIE NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

SREBRNA SZKOŁA 2018, 2019, 2020, 2022

 

Jedna z klas języka białoruskiego naszej szkoły w ostatnim czasie została wyposażona w nowoczesny sprzęt elektroniczny w postaci 75-calowego interaktywnego płaskiego monitora dotykowego oraz nowego zestawu komputerowego. Było to możliwe dzięki działającemu przy liceum Stowarzyszeniu Nasza Szkoła, które z odpowiednim projektem wystąpiło do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Projekt oceniono pozytywnie i zakup sprzętu zrealizowano. Wykorzystanie monitora interaktywnego podczas procesu dydaktycznego z pewnością podniesie kompetencje uczniów i nauczycieli jak również umożliwi rozwijanie  zainteresowań i uzdolnień naszych licealistów w ramach zajęć pozalekcyjnych związanych z nauką języka białoruskiego.

Image-000001
Image-000002
Previous Next Play Pause
1 2

Back to top