Perspektywy ico

JESTEŚMY W GRONIE NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

SREBRNA SZKOŁA 2018, 2019, 2020, 2022

 

7 kwietnia nasza szkoła otworzyła swoje podwoje dla uczniów klas ósmych wszystkich szkół naszego miasta i powiatu, aby umożliwić im zapoznanie się z ofertą edukacyjną naszej placówki. Pierwsze grupy młodzieży w towarzystwie swoich wychowawców pojawiły się na szkolnym korytarzu już około godziny dziewiątej, ostatnie opuściły ja około godziny 15. Frekwencja dopisała. Pierwszym miejscem odwiedzin była aula, gdzie na nowo przybyłych czekał już Pan Dyrektor, aby ich przywitać i zaprosić do obejrzenia prezentacji, dzięki której potencjalni kandydaci na naszych uczniów mogli dowiedzieć się, czego będą się mogli uczyć, z czego korzystać i jaki mogą mieć wpływ na swoją dalszą edukację. Potem czekał gości spacer po korytarzach i salach lekcyjnych w asyście wybranych uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Ponieważ tego dnia lekcje były prowadzone przy otwartych drzwiach, mogli oni nawet przysłuchiwać się sposobom prowadzenia lekcji.  Obok sal na korytarzach zorganizowano stoiska przedmiotowe, na których zaprezentowano przybyłym dostępne na poszczególnych lekcjach pomoce dydaktyczne. Ponadto na szkolnej stołówce ósmoklasiści mogli posłuchać krótkiego występu szkolnego zespołu wokalnego oraz obejrzeć występ szkolnego zespołu tanecznego, a nawet popróbować swoich sił w tańcu. Na trasie zwiedzania nie zabrakło także kawiarenki, sali gimnastycznej i siłowni. Mamy nadzieję, że nasza szkoła zrobiła na gościach dobre wrażenie i że będziemy się mogli z większością z nich spotkać 1 września. Do zobaczenia.

linia2

Back to top