Perspektywy ico

JESTEŚMY W GRONIE NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

SREBRNA SZKOŁA 2018, 2019, 2020, 2022, 2024

 

У аўторак 10 студзеня ў нашай школе, пасля двухгадовага перапынку, адбыліся чарговыя Навагоднія сустрэчы, у якіх прынялі ўдзел прадстаўнікі ўсёй школьнай грамадскасці – вучні, настаўнікі ды бацькі. Мерапрыемства ўдастоілі таксама ўлады Гайнаўскага павета ды кіраўнікі прадпрыемстваў, якія супрацоўнічаюць з нашай школай. У мастацкай частцы з песнямі і танцамі выступілі белліцэісты ды госць нашага мерапрыемства – Хор горада Гайнаўка. Пасля канцэрта адбыўся пачастунак усіх удзельнікаў «Сустрэч», які падрыхтавалі бацькі нашай моладзі. Больш падрабязна чытайце ніжэй.

We wtorek 10 stycznia odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość. O godzinie 17 w szkolnej auli zgromadzili się rodzice , nauczyciele, uczniowie oraz zaproszeni goście: Pani Wicestarosta Powiatu Hajnowskiego Joanna Kojło, Pani Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Hajnówce Nina Łukasik, Pan Prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Hajnówce Jerzy Aleksiejuk, Pan Prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Hajnówce Dariusz Link i przedstawicielka firmy Domlux Pani Agnieszka Puc, aby podziwiać utalentowaną młodzież naszej szkoły. Jednym z pierwszych punktów uroczystości był gościnny występ Chóru Miasta Hajnówka działającego przy Hajnowskim Domu Kultury. Następnie zebranym prezentowały się grupy wokalne złożone z uczniów naszej szkoły, w tym zespół „Zniczka”, oraz soliści  (Jakub Niczyporuk), grupa wokalno – instrumentalna, pianiści, tancerze ( w tym mażoretki). Dominowała tematyka związana ze świętami Bożego Narodzenia. Zwieńczeniem spotkania był występ szkolnego zespołu tanecznego „Lawonicha”. Po koncercie na zebranych czekał poczęstunek, który przygotowali Rodzice. Uwagę przyciągały także piękne stylowe dekoracje wykonane pod kierunkiem Pani Ewy Żukowickiej. Miłą pamiątką z uroczystości mogą być również magnesy z napisem „Навагоднія Сустрэчы 2023” wykonane pod kierunkiem Pani Beaty Bołtromiuk, właścicielki Pracowni Ceramicznej Gliniane B.B. Za dostarczenie miłych wrażeń i stworzenie rodzinnej atmosfery dziękujemy wykonawcom, rodzicom i organizatorom: Pani Annie Chomczuk i Pani Paulinie Stepaniuk.

linia2

Back to top