Perspektywy ico

JESTEŚMY W GRONIE NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

SREBRNA SZKOŁA 2018, 2019, 2020, 2022

 

13 października w naszej szkole świętowany był Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyły się 2 apele, w których uczestniczyli najpierw uczniowie klas pierwszych i trzecich, a następnie klas drugich i czwartych, nauczyciele oraz personel szkoły. Wydarzenie rozpoczął pan wicedyrektor Dariusz Musiuk, nagradzając wyróżnionych nauczycieli. Następnie mikrofon przejęli prowadzący uroczystość uczniowie, aby w skrócie przypomnieć historię Dnia Nauczyciela oraz zapowiedzieć występy artystyczne uczniów naszej szkoły. Zaprezentowały się: grupa teatralna Drama, z przedstawieniem Ўсім гуд бай - krótką, zabawną scenką z życia ucznia, zespół wokalny Zniczka oraz zespół tańca ludowego Lawonicha. Na koniec uroczystości uczniowie złożyli życzenia i wręczyli kwiaty nauczycielom. Z okazji tego szczególnego dnia składamy najserdeczniejsze życzenia całej społeczności szkolnej!


13 кастрычніка ў нашай школе адзначылі Дзень нацыянальнай адукацыі. Урачыстасць распачаў віцэдырэктар школы спадар Дарыюш Мусюк, які ўзнагародзіў вылучаных настаўнікаў. Затым голас узялі вучні. Прыпомнілі гістрыю ўстанаўлення Дня настаўніка і запрасілі на мастацкую частку, у якой выступіла тэатральная група «Драма» ды калектывы - вакальны «Знічка» і танцавальны «Лявоніха». Наканец былі пажаданні і кветкі настаўнікам ад вучняў.

linia2

Back to top