Perspektywy ico

JESTEŚMY W GRONIE NAJLEPSZYCH LICEÓW W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM

SREBRNA SZKOŁA 2018, 2019, 2020, 2022, 2024

 

27 października w Bielskim Domu Kultury oficjalnie rozpoczęła się 28. edycja festiwalu „Jesień Bardów”. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Wieczór poświęcony był twórczości Nadziei Artymowicz – wybitnej białoruskiej poetki z Bielska Podlaskiego, związanej z festiwalem „Jesień Bardów”. Uczestnicy zapoznali się także z muzyczno-artystycznym projektem „Kraj” Kaciaryny Vadanosavej i Alaksandry Kanafalskiej, która przekazała treść śpiewanych utworów poprzez malowanie piaskiem. W trakcie wydarzenia wystąpił również zespół „Relikt”. Publika była zachwycona występami i pożegnała artystów gromkimi brawami. Uczniowie naszej szkoły zrobili także wspólne zdjęcie z członkami grupy „Relikt”.


27 кастрычніка ў Бельскім доме культуры афіцыйна распачаўся 28-ы фестываль «Бардаўская восень». У мерапрыемстве прынялі ўдзел вучні нашай школы. Вечар быў прысвечаны творчасці Надзеі Артымовіч – выдатнай беларускай паэткі з Бельска Падляшскага, звязанай з фестывалем «Бардаўская восень». Удзельнікі пазнаёміліся з музычна-мастацкім праектaм «Край» Кацярыны Ваданосавай і Аляксандры Канафальскай, якaя перадалa змест спяваных песень шляхам малявання пяском. Падчас мерапрыемствa таксама выступіў гурт «Рэлікт». Гледачы былі ў захапленні ад выступленняў і бурнымі апладысментамі развітваліся з артыстамі. Вучні нашага белліцэя таксама сфатаграфаваліся з удзельнікамі гурта «Рэлікт».

Image-000001
Image-000002
Image-000003
Image-000004
Image-000005
Image-000006
Image-000007
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7

Back to top